logo

Blog

<<  28/28 

Zdravá strava, ktorá vás nabije energiou na celý deň!

21.10.2020 17:36

Väčšina z nás sa snaží aspoň počas leta aktívne športovať a stravovať sa o niečo zdravšie, a to si možno ani neuvedomujeme, aký úžasný účinok to má pre náš organizmus. Či už ste stravu nejakým spôsobom odľahčili, začali ste si všímať zloženie jednotlivých potravín, navštevovať trhy s čerstvým ovocím a zeleninou alebo nakupovať biopotraviny, môžete si byť istí, že sa vám za to vaše telo odvďačí, a to nie len úbytkom na váhe, ale i zvýšenou energiou a chuťou do života!

 

Viete, ako máte jesť?

Možno si to ani neuvedomujeme, no je nesmierne dôležité jesť pomaly, pretože nadmerná rýchlosť konzumácie potravín vedie do stresového stavu. A výsledok? Náš tráviaci systém nie je schopný na plno fungovať, čo sa následne môže prejaviť bolesťami brucha, kŕčmi, ba dokonca malátnosťou.

 

Doprajte si kvalitné a chutné potraviny z farmy

Určite súhlasíte s názorom, že ovocie a zelenina, ktoré mohli prirodzene dozrieť bez nejakých chemických postrekov a podobných škodlivín, sú omnoho chutnejšie a bezpochyby i zdravšie. A to neplatí len o sezónnych potravinách, ale taktiež o mäse a mäsových výrobkoch, ktorým by sme mali pri výbere venovať náležitú pozornosť! Prečo?

 

Zdravé mäso = Zdravá strava, zdravé stravovanie

Každý z nás si veľmi dobre uvedomuje, aké dôležité je pre nás mäso. Nielen, že je zdrojom bielkovín a potrebných vitamínov, bez ktorých by naše telo jednoznačne fungovať nemohlo, no okrem toho nás dokáže nabiť energiou v podstate na celý deň. Základom však je, aby ste vedeli rozoznať kvalitné mäso od toho nekvalitného, ktoré môže byť pre naše telo nebezpečné! A kde nájdete skutočne čerstvé, vysokokvalitné a chutné mäso priamo zo slovenskej farmy? Firma TOP-FARM, ktorá pôsobí na trhu už od roku 2010, je špičkou v oblasti chovu a spracovania chladenej a mrazenej hydiny, ktorú ponúka z vlastného chovu a kontrolovaných chovov od zmluvných chovateľov, ktorí prešli prísnym auditom TOP-Farm. Pýtate sa, prečo dať prednosť práve tejto spoločnosti? Ak vám záleží na tom, čo zjete a nemáte záujem o hydinu kŕmenú stimulátormi rastu a antibiotikami, ktoré môžu nášmu telu spôsobiť fatálne problémy, najideálnejším riešením je siahnuť po pravom mäse, ktoré vás nadchne svojou výraznou chuťou, ktorá sa bohužiaľ už dnes akosi vytratila.


Fotogaléria


Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

<<  28/28 Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies