logoKde kúpiť

Podniková predajňa

TOP kvalita z Topoľnice

Aj nákup mäsa môže byť s TOP-Farm zážitkom. Ako sa hovorí, kto hľadá, ten nájde. Ak ste sa rozhodli nájsť kvalitné, chutné a čerstvé mäso bez emulgátorov a antibiotík s istým pôvodom, určite zavítajte k nám do Topoľnice. V našej podnikovej predajni si nájde útočisko každý mäsožravec a milovník dobrého a kvalitného mäsa, ktorý sa zaujíma nielen o jeho chuť, ale aj pôvod.

 

V predajni na vás čaká široký sortiment hrabavej hydiny, mäsové výrobky z našej produkcie, ale aj od lokálnych farmárov.
* Vždy v pondelok je v ponuke len mrazená hydina.

 

Otváracie hodiny

PO:            08:00 - 12:00 - 12:00, 12:45 - 17:00
UT - PIA:   08:00 - 17:00
SO:            08:00 - 12:00

Kontakt

 

 

E-shop

To pravé až k vám domov

Radi by ste si zamaškrtili na našich dobrotách, ktoré sú tradičné, poctivé, chutné ale hlavne bez konzervantov a chemických prísad? Naše poctivé paštéty s domácou receptúrou vás presvedčia o tom, že láska ide naozaj cez žalúdok. Sú ideálnou kombináciou toho najlepšieho, čo u nás nájdete. Zamilujte sa hneď päťkrát a spoznajte tak chutný príbeh z našej TOP-Farm.

E-shop

 

 

Predajné miesta

To proste musíte ochutnať

Topoľnica je vám ďaleko, ale i tak neviete naše chutné produkty dostať z hlavy? Hlavu hore! Snažíme sa vám byť čo najbližšie, a preto aktívne pracujeme na tom, aby ste vedeli zakúpiť náš sortiment aj mimo našej podnikovej predajne. Nájdete nás vo viacerých malých obchodoch, ale aj väčších reťazcoch po celom Slovensku.

 

 

 

Rozvoz hydiny

Top servis pre zákazníkov, ale aj firmy

TOP-Farm chce ponúknuť to najlepšie a najchutnejšie mäso všetkým svojim zákazníkom. Hľadáte spoľahlivého dodávateľa pre svoju domácnosť, reštauráciu alebo firmu? Objednávky doručujeme vo vozidlách, ktoré spĺňajú prísne požiadavky na prepravu a predaj mäsa, takže sa môžete spoľahnúť na jeho dokonalú čerstvosť.
 

Rozvoz pre firmy

Záleží nám na vašej spokojnosti a na včasnom dodaní tovaru. Preto vám odporúčame objednať tovar v dostatočnom predstihu, najneskôr však do 10:00 hod. predchádzajúceho dňa od doručenia objednávky. Minimálny odber objednávky je v tomto prípade 50€.

Rozvoz si môžete objednať telefonicky 0918 666 909, 0918 666 969 alebo emailom objednavky@top-farm.sk.
 

Prídeme aj do vášho mesta

Rozvoz súkromným osobám nezabezpečujeme, ale aj tu máme riešenie. TOP-Farm zabezpečuje pravidelný dojazd do miest a obcí možno aj vo vašom okolí. Mäso si tak môžete zakúpiť alebo po objednaní vyzdvihnúť priamo u nás. Viac o tejto možnosti si prečítate nižšie.
 

Cestujeme až k vám

Bojíte sa, že sa vám neujde to, na čo máte chuť? Nie je nič jednoduchšie. Objednajte si tovar priamo u nás a my vám ho s láskou pripravíme. Nezabúdajte však, aby sme vám ho stihli priniesť včas, je nutné si ho objednať deň pred závozom do vášho mesta, a to najneskôr do 10:00 hod.

Nájsť obec
Nájsť obec


Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies