logo

Blog

<<  3/35 >>

Tipy na netradičné chutné darčeky

14.10.2021 09:40

Jeseň prináša do našich životov kratšie dni, nižšie teploty a sychravé počasie. Aj vy rozmýšľate o tom, ako podporiť v čase zvýšenej chorobnosti svoje zdravie a zdravie svojej rodiny? Overeným tipom je dostatok pohybu na čerstvom vzduchu a zdravá výživa.

Kvalitné stravovanie preferuje produkty, ktoré neobsahujú veľké množstvá konzervačných látok, emulgátorov, stabilizátorov, umelých aróm a farbív. Kto je zameraný na zdravú výživu, ten vo svojom jedálnom lístku uprednostňuje čerstvé ovocie a zeleninu, celozrnné pekárenské výrobky, domácu hydinu, kvalitné syry, mliečne výrobky so živými kultúrami a dostatok tekutín. A s týmito produktmi je možné v jesennom období podporiť aj zdravie členov rodiny vo forme netradičných chutných darčekov.     

Chystáte oslavu svojmu otcovi, manželovi či synovi? Pokiaľ práve rozmýšľate nad tým, ako oslávenca potešiť a nechcete mu darovať nič nepotrebné, čo len časom zapadne prachom, darujte mu praktický darčekový kôš s pochutinami. Teenagera určite potešia tyčinky s rôznymi korenenými príchuťami, chrumkavé praclíky v slanom karamely, oriešky so sezamom či mix orechov so slnečnicovými a tekvicovými semenami. Pokiaľ váš syn miluje slané dobroty, iste váš nápad ocení. A navyše, orechy sú skvelým zdrojom energie a pomáhajú udržiavať v dobrej forme mozog, srdce, kosti, zuby i pokožku.  

Každý človek je iný, preto pri kupovaní darčekov je dobré myslieť na viacero súvislostí. Súčasný trh ponúka širokú paletu rozmanitých možností, ktoré môžu vašich rodinných príslušníkov potešiť, avšak pred samotnou kúpou je dobré vedieť, čo oslávenec preferuje. Pokiaľ váš partner miluje mäso a mäsové výrobky, voľba môže byť až prekvapivo jednoduchá – darujte svojej polovičke paštéty v darčekovom balení. Kuracia, kačacia alebo bravčová domáca paštéta bez konzervantov a chemických prísad iste vášho partnera – gurmána poteší. Veď všetci vieme, že láska prechádza aj cez žalúdok.

U nás v TOP-Farme alebo aj na našom eshope si viete takýto chutný balíček plný našich farmárskych dobrôt objednať alebo podľa vlastného výberu poskladať. Neváhajte a povyberajte si z našej ponuky podľa vlastnej chuti. Na výber ponúkame 3 farebné varianty darčekovej krabice na paštéty v kvalitnom prevedení – žltá, fialová a červená. Vyberte si jedno z troch originálnych balení, do ktorého sa zmestí až šesť našich poctivých paštét bez éčok.

Najkrajším darčekom je bezpochyby to, ak človek venuje svojej rodine čas a pozornosť, keď dokáže svojim najbližším prejavovať náklonnosť a lásku. Vtedy aj malý, symbolický darček má pre oslávenca veľkú hodnotu. Pokiaľ práve rozmýšľate nad tým, čím obdariť svojho otca, máme pre vás tip – rizling rýnsky. Toto skvelé suché víno sa vyznačuje príjemnou ovocnou chuťou a jemnou vôňou po broskyniach a lipových kvetoch. Pochádza z vinárstva Šintavan, ktoré je známe svojou bohatou tradíciou v pestovaní kvalitných odrôd hrozna.      

Oslavy narodenín a iných životných jubileí sú skvelou príležitosťou na milé rodinné stretnutia, ktoré utužujú rodinné väzby a vzťahy. Dobré je, keď svojim blízkym pri týchto príležitostiach vyberiete také darčeky, ktoré sú nielen krásne, ale aj praktické. Keď sa zamyslíte nad tým, čo vašich rodinných príslušníkov, priateľov či známych skutočne poteší. Pokiaľ sa vám podarí vybrať vec, ktorá oslávencovi naozaj ulahodí, obdarujete ho dvojnásobne.


Fotogaléria


Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

<<  3/35 >>Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies