logo

Blog

<<  11/20 >>

Ďalší chutný príbeh z TOP-Farm

5.11.2020 13:41

Nie je žiadnym tajomstvom, že milujeme dobré jedlo a že práve ono dokáže spájať ľudí. Práve preto sme spojili hlavy dokopy a spoločne sme nakombinovali 5 dokonale chutných paštét. Aj naďalej sa držíme stanoveného konceptu a preto sú naše dobroty poctivé, pripravené z tých najlepších surovín s dôrazom na kvalitu a tradície. Farmárske paštéty od TOP-Farm sú ideálnou kombináciou toho najlepšieho, čo u nás nájdete.

Toto sú poctivé a farmárske chute z Top-Farm

Pre mlsné jazýčky máme v ponuke paštéty s vysokým obsahom luxusnej foies gras - klasickú ale aj obohatenú o sladučké Tokajské víno. Milovníci sladko-slaných chutí si určite prídu na svoje ak ochutnajú našu kačaciu paštétu s brusnicami. Je proste dokonalá. Samozrejme nesmie chýbať ani klasika v podobe kuracej paštéty s pečeňou a pravá nefalšovaná bravčová pečeňová paštéta. Všetky majú dokonalé zloženie bez konzervantov a chemických prísad.

 

Top kvalita z Topoľnice

Kačacia paštéta s foie gras je lahodná a jemná kačacia paštéta s luxusným obsahom vykŕmenej kačacej pečene. Foie gras je známa francúzska delikatesa, ktorá tvorí až 22% z celkového 80% obsahu mäsa. Kačacia pečeň má výraznú chuť a dopĺňa tak jemnú chuť po kačacom mäsa a vôni korení. Je ochutená len základnými koreninami a bez nežiadúcich émulgátorov a lepku.

 

Kačacia paštéta s brusnicami má dokonale vyvážená sladko-slaná chuť s veľmi jemnou konzistenciou. Sladké brusnice zvýrazňujú chuť kačacieho mäsa a tým sa stáva táto paštéta skutočnou lahôdkou. Obľúbia si ju nielen milovníci sladko-slaných jedál. Obsahuje 65% kačacieho mäsa. Neobsahuje emulgátory, lepok a je preto je vhodná aj pre celiatikov.

 

Chutná klasika v podobe nefalšovanej tradičnej pečeňovej paštéty s pravou domácou receptúrou, taká je Bravčová pečeňova paštéta. Obsahuje min. 77% mäsa. Prenikavá chuť bravčovej pečene vyzdvihuje jej dokonale čisté zloženie bez lepku a zbytočných emulgátorov. Vhodná pre všetkých milovníkov mäsa a tradičných mäsových dobrôt.

 

Foie gras s tokajským vínom si získa každého milovníka kačaciny. Pomaly varené kusy kačacej pečene varené v kačacej masti spolu s Tokajským vínom zaručujú prvotriedny zážitok z konzumácie. Kačacia pečeň tvorí až 93% obsahu. Jedná sa o paštétu intenzívnej chuti s veľmi jemnou textúrou bez emulgátorov a lepku.

 

Kuracia paštéta s pečenou vyniká jemnou konzistenciou a výbornou vyváženou mäsovou chuťou. Tradičná receptúra s použitím, čo najmenšieho počtu surovín robí aj z tak obyčajnej kuracej paštéty výnimočný zážitok. S obsahom 77% kuracieho mäsa bez emulgátorov a lepku.

 

Náš chutný príbeh si zamilujete aj vy

Láska na prvý pohľad sa hľadá ťažko, ale v tomto prípade sa musíte zamilovať hneď päťkrát. Poctivé paštéty s domácou receptúrou vás presvedčia o tom, že láska ide naozaj cez žalúdok. Zakúpite u nás na predajni v Topoľnici alebo u našich odberateľov.


Fotogaléria


Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

<<  11/20 >>Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies